MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 12634219
nr 1263 4219
Sekretär
England. Bredd:51, djup: 46 cm, höjd: 99 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juli 2019
kl 19:11:24
100 kr
150 kr
250 kr